Arzum Kiraz Çiçeği Koleksiyonu

İlkbahar yaz sezonunun başlaması etkisin Arzum koleksiyonlarında da göstermiştir. Bunun en iyi örneğini küçük ev aletleri serisinde yapan Arzum kiraz çiçeği koleksiyonunda mutfakta ihtiyacınız olacak tüm parçalara yer vermiştir. Bu koleksiyonda yer alan parçaların diğerlerinden farkı ürünlerin tasarımından belli olmaktadır. Setin içerisinde yer alan her bir ürün daha canlı renklere ve daha göz alıcı desenlere sahip. Böylece mutfak dekorasyonlarınızda bahar havası yaratmanız için yardımcı oluyor.

Mutfak aletleri seti konusunda sektörde tercih edilen ilk markalardan biri olan Arzum kahve makinesi, çay makinesi, kişisel bakım aletleri ve daha pek çok ürünü ile yaşamınızı daha kolay hale getirmeyi amaçlar. Bunların her birini yaparken hiçbir zaman kalitesinden ödün vermeyen Arzum, özellikle hazırladığı Arzum kiraz çiçeği seti ile mutfaklarda taht kurmaktadır.

Arzum Kiraz Çiçeği Koleksiyonu Ürünleri

Arzum kiraz çiçeği seti koleksiyonu içerisinde yer alan ürünlere baktığınızda bunlar içerisinde en dikkat çeken parçaların başında Arzum OKKA Minio Türk Kahvesi Makinesi gelir. Kahve yapmayı daha eğlenceli hale getiren bu makine aynı zamanda özel tasarımıyla mutfaklarınıza kolayca uyum sağlayacaktır. Bunun yanı sıra set içerisinde yer alan diğer parçalara baktığınızda Arzum Prostick 1500 El Blender, Arzum Harman Delux Çay Makinesi ve Arzum Tostçu Delux Izgara ve Tost Makinesi gibi ürünleri görebilirsiniz. Bunların her biri Arzum kiraz çiçeği koleksiyonu için özel olarak üretiliyor.

Arzum Harman Delux Çay Makinesi

Çay keyfine keyif katacak şekilde tasarlanan Arzum Harman Delux Çay Makinesi kiraz çiçeğinin soft tonlarında olup geniş kapasite, ışıklı gösterge ve susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi gibi özelliklere sahiptir. Mutfağınıza şıklık katmak için modern dokunuşlarla özel olarak tasarlanan Arzum Harman Delux Çay Makinesi isteğe bağlı olarak su ısıtıcı şeklinde de kullanılabilir. Aynı zamanda kablo saklama özelliğinin bulunması sayesinde özel tasarımın etkisi daha fazla ortaya çıkar. Özellikle kiraz çiçeği koleksiyonunda yer alan Arzum Harman Delux Çay Makinesi mutfaklarınızda çayın lezzeti ile bahar esintisinin harmanlanmasını sağlayacak gibi görünüyor.

Arzum Tostçu Delux Izgara ve Tost Makinesi

Arzum kiraz çiçeği koleksiyonu içerisinde en dikkat çeken parçalardan biri de Arzum Tostçu Delux Izgara ve Tost Makinesi oluyor. Ürünün özelliklerinden önce kiraz çiçeği rengi ve tasarımı ilgi uyandırıyor. Bu sette yer alan her bir parça mutfak tasarımınızın daha özel hale gelmesini sağlıyor. Bununla birlikte Arzum Tostçu Delux Izgara ve Tost Makinesi çift taraflı kullanılabilme, çizilmez ve yapışmaz plakalar gibi özelliklere sahip. Son derece kullanışlı olan bu ürünü tek başına satın alabileceğiniz gibi dilerseniz Arzum kiraz çiçeği seti olarak da tercih edebilirsiniz.

Arzum mutfak aletleri koleksiyonunu aşağıdaki linklere tıklayarak inceleyebilirsiniz:

https://www.arzum.com.tr/kiraz-cicegi

https://www.arzum.com.tr/mutfak-aletleri