Gizlilik Politikası

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. Resmim.net web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Saklama Süresi: Eğer bir resim, 150 gün boyunca hiç görüntülenmediyse ve herhangi bir hesaba ait değilse sistem tarafından otomatik silinmektedir.

Eğer bir üyelik açan kullanıcı tarafından yüklenen bir resim, 365 gün boyunca hiç görüntülenmediyse sistem tarafından otomatik silinmektedir.

Telif Hakları: Sağlanan servislerin teknik içeriği Resmim.net web sitesine aittir. Kullanıcı taraflı uygulamaların içeriği kullanıcıya aittir.

Kullanıcı Yükümlülükleri: Resmim.net sitesine üye olan veya bilgilerini paylaşan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

Resmim.net sürekli güncellenen bir site olmasından dolayı, site üzerindeki bilgiler, özellikler ve servisler değişebilir.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair : Resmim.net sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere ve referanslara bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantılar reklam veya bilgi amaçlı yapılmış yönlendirmeler olabilir.

Resmim.net sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Resmim.net yönetimi sorumlu tutulamaz.

Hak ve Sorumluluklara Dair : Resmim.net sürekli güncellenen bir site olduğundan dolayı Resmim.net yönetimi site içeriğinde oluşabilecek içerik veya sistem hatalarından sorumlu tutulmaz.

Hertürlü içerik değişikliği istediği zamanda yapabilir. Bu hatalardan dolayı doğabilecek bilgi hatasından Resmim.net yönetimi sorumlu tutulamaz.

Resmim.net yönetimi sitenin kullanımdan doğabilecek direkt ve dolaylı hiç bir maddi ve manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

Kullanıcılar Resmim.net sitesini kullanmaya başladıkları andan itibaren bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Resmim.net yönetimi bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.