Pegasus Ankara’dan Direkt Yurtdışı Uçuşları

42 ülkeye tarifeli seferler düzenleyen Pegasus’un ağırlıklı olarak kalkış noktası İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı olsa da Ankara’dan da direkt uçabileceğiniz ülkeler vardır.

Amman

Ürdün’ün başkenti olan Amman’a Pegasus ile Ankara’dan direkt uçabilirsiniz. Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan Amman, her yıl milyonlarca turist çekiyor.

Düsseldorf

Adını Düssel Nehri’nden alan Düsseldorf’a Pegasus ile Ankara’dan direkt uçabilirsiniz. Pegasus, şu an için Düsseldorf’a haftanın üç günü Ankara’dan direkt uçmaktadır.

Erbil

Ortadoğu’nun son yıllarda gelişen önemli cazibe merkezlerinden biri olan Erbile’a Pegasus ile haftanın 5 günü Ankara’dan direkt uçabilirsiniz.

Frankfurt

Almanya’nın en kozmopolit şehirlerinden Frankfurt’a Pegasus ile Ankara’dan direkt uçabilirsiniz. Şu an için sadece cumartesi bir tek uçuş bulunmaktadır.

Kiev

Ukrayna’nın başkenti ve en büyük şehri olan Kiev’e Pegasus ile Ankara’dan direkt uçabilirsiniz. Her gün Ankara’dan direk uçuş bulunmaktır.

Köln

Almanya’nın en kozmopolit şehirlerinden biri olan Köln’e Pegasus ile haftanın 3 günü Ankara’dan direkt uçabilirsiniz.

Odessa

Ukrayna’nın tam bir alışveriş cenneti olan Odessa’ya Pegasus ile Ankara’dan direkt uçabilirsiniz.

Stuttgart

Mercedes-Benz ve Porsche gibi dünyanın dev otomobil şirketlerinin genel merkezlerine ve ünlü otomobil müzelerine ev sahipliği yapan Stuttgart’a Pegasus ile haftanın 2 günü Ankara’dan direkt uçabilirsiniz.

Viyana

Avrupa’nın kültürel başkenti Viyana’ya Pegasus ile haftanın 2 günü Ankara’dan direkt uçabilirsiniz.