Skinceuticals ile Bilimsel Güzellik

Kozmetik sektörünü dünyanın en kapsamlı sektörleri arasında gerek gelişen teknolojiye istinaden gerek ise aradaki rekabetten dolayı her geçen yeni bir kozmetik markası karşımıza çıktığı gibi, çok özel birçok farklı özelliği olan markalar da karşımıza çıkıyor. İşte o markalardan bir tanesi de SkinCeuticals.

SkinCeuticals çok özel bir marka. 1994 yılında Dr. Sheldon Pinnell tarafından uzun araştırmalara dayanarak kurulan firma, geçen yıllar içinde ciddi anlamda ilerlemeler kaydetmiş, alanında ilklere imza atmış bir marka ve her ne kadar Amerika Birleşik Devletlerinde üretilen bir marka olsa da bugün başta Türkiye olmak üzere, Çin, İngiltere, Avusturya, Brezilya, Kanada, Kolombiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İtalya, Kore, Lübnan, Meksika, Portekiz, Polonya, Rusya, Sudi Arabistan, Güney Afrika, İsveç, İspanya, Birleşik Arap Emirlikleri gibi dünyanın pek çok ülkesinde satılan bir marka ve evet o  kozmetik devleri arasında.

Gelelim markanın ürünlerinden bazılarına:

Ürünleri tanıtmadan önce markanın çok fazla ürününün olmadığı ama çok özel bir anlayışla, düzenli ve doğru kullanım ile harika sonuçlar veren ürünler ürettiğini özellikle belirtmek gerekiyor.

 • Blemish + Age Defense: Bu bir düzeltme ürünü. Akne ve yaşlanma belirtilerini iyileştirmek için özel bir tedavi ürünü olarak adlandırmak da mümkün. Bir ürün ile aynı anda 2 tedavi.
 • Blemish + Age Solution: Bu ürün de diğer ürün gibi, ikili bir ürün. Cildi hem temizleyen hem de arındıran bir peeling toniği bu ürün.
 • Brightening UV Defense SPF 30: Bu ürün söylenebilecek çok şey aslında. Yüksek koruma faktörlü nemlendirici özelliği olan bir güneş kremi. Markanın koruma ürünlerinden birisi.
 • C E Ferulic: Markanın önleme ürünlerinden birisi olup, ciltte yağ yenilenmesi sağlayan, gelişmiş çevresel koruma sağlayan bir ürün.
 • Clarifying Clay Masque: markanın düzeltme grubunda adlandırılan ürünlerinden birisi olup, gözenekleri açan, kusurları ortadan kaldıran bir cilt yenileyici maske.
 • A.G.E Eye Complex:  Eye sözcüğünden de anlaşılacağı üzere göz çevresi düzeltici bir göz kremi. Kırışıklıklar, ince çizgiler, şişlikler ve koyu halkalar için harika bir krem.
 • A.G.E Interrupter: İlerleyen yaşlarda ciltte oluşan sarkmaları ve incelen cildi toparlayıp, ayağa kaldırmak için özel olarak geliştirilen bir formülü olan yaşlanma karşıtı ürün.
 • Advanced Pigment Corrector: Bu ürün bir düzeltme ürünü ve cilt üzerinde oluşan lekelerin ortadan kaldıran, dahası oluşmasını önleyen günlük kullanıma uygun bir krem.
 • AOX + EYE Gel: Burada da ikili bir formül karşımıza çıkıyor. Antioksidan yönü ağır basan bu ürün hem foto yaşlanma belirtileri ile savaşıyor, hem de yorgunluk belirtilerini ortadan kaldırıyor.
 • Face Balm: Balm formunda, kendisine özgü cam şişesinde satışa sunulan bu ürün, gözenekleri açan, kusurları yok eden cilt yenileyici bir ürün.
 • Daily Moisture: Cildi nemlendiren, hafif gözenekleri daraltan bir formüle sahip.Yağsız bir dokusu var.
 • Face Cream: Olabildiğine hafif,günlük kullanıma uygun olan bir ürün olup, cilt hasarlarını gideren, nem kaybıyla savaşan bir krem.
 • Triple Lipid Restore 2.4.2: Adından da anlaşılacağı üzere hücresel lipitleri yenileyici bir anti aging ürünü.

Biz yukarıda sadece bazı ürünlerine yer verebildik. Yoksa her bir ürün için çok sayıda söylenebilecek özellik var. Nitekim eğer siz de yukarıda verilen bilgilere de istinaden bu markanın ürünlerini herhangi bir nedenle kullanmak isterseniz https://www.narecza.com/skinceuticals adresinden güvenle alışveriş yapabilir, ürünler hakkında narecza sitesinden daha detaylı ürünler bazında bilgi alabilirsiniz. Sitede dönem dönem yapılan kampanyaları ve indirimleri de unutmamak lazım.