Yaz Ayına Özel BBQ Soslu Burger Patlaması

Dünyanın en lezzetli hamburgerini “yolüstü hamburgercisi” konsepti ile Türkiye’ye getiren New York’un ünlü gurme hamburgercisi Shake Shack’te BBQ sos dönemi yeniden başlıyor. Menülerde yer alacak olan BBQ soslu lezzetler üç farklı seçenekte sunuluyor.

Shack BBQ sos ve turşu eşliğinde sunulan çıtır tavuk göğsü BBQ Chick’n Shack Cripsy, barbekü lezzetini tavuk ile birleştirmek isteyenlere ideal bir atıştırmalık olarak öne çıkıyor.

Bira ile marine edilmiş soğanlar ve Shack BBQ sos eğliğinde sunulan Cheeseburger BBQ ShackMeister Burger, burger tutkunlarına leziz bir deneyim yaşatıyor.

Shack American ve Cheddar peyniri sosu ve Shack BBQ sos eşliğinde sunulan Applewood füme bacon ile kaplanmış Crinckle Cut patates BBQ Bacon Cheese Fries, patates kızartmasını doyurucu ve leziz bir atıştırmalığa dönüştürüyor.

www.shakeshack.com

New York’un efsane lezzetleri İstanbul’da…
%100 Angus dana etinden yaptığı hamburgerlerle 2004‘te New York’ta başladığı hikayesine İstanbul’da devam eden Shake Shack, gurme hamburgerlerin İstanbullular tarafından da sevilmesiyle beraber, kısa zamanda 3 mağazaya ulaştı. Lezzetli hamburgerlerinin yanı sıra hot dog ve custard’larıyla da ünlü Shake Shack restoranlarında, klasik tatların dışında İstanbul’a özgü seçeneklere de yer veriliyor. Et yemeyenler için vejeteryan hamburgerine de yer verilen menüde, yemek sonrası vanilyalı ve çikolatalı yoğun Shack dondurmasından taze olarak hazırlanan lezzetli concrete’lerden mutlaka denemelisiniz.

ABD’li yatırımcı Danny Meyer’in kurduğu Shake Shack, ilk olarak 2004 yılında New York’taki Madison Square Park’ta doğdu. Marka, ilk mağazasını Mayıs 2013’te İstinyePark AVM’de açtı. Bunu Mart 2014’te Acıbadem Akasya AVM mağazası izledi. 2017 Eylül ayında ise Vadi İstanbul mağazasını açtı.

Restoranlar:
SHAKE SHACK İSTİNYEPARK AVM No: R202–R203 İstinye
Tel: 0212 345 51 84

SHAKE SHACK AKASYA AVM 1. Bodrum Kat, No: 71 Acıbadem
Tel:0216 510 54 48

SHAKE SHACK VADİ İSTANBUL AVM 2.Kat, Sarıyer
Tel: 0212 803 47 16

Shake Shack Hakkında:
Modern tarzda “yolüstü hamburgercisi” olarak tanımlanabilecek olan Shake Shack; %100 Angus dana etinden yapılan leziz hamburgerlerinin yanı sıra hot dog, custard ve daha birçok çeşidiyle tanınıyor. Katkısız ve doğal yiyecek seçenekleri sunan eğlenceli ve canlı Shake Shack restoranları, tercih edilen buluşma noktaları arasında yer alıyor. Shake Shack, kullanılan malzemelerden çalışanlar için uygulanan politikalara, çevre duyarlılığından tasarım ve topluma yatırıma kadar misyonunu her zaman yaptığı işi en iyi şekilde yapmak üzerine kuruyor.

Shake Shack, aralarında Union Square Cafe, Gramercy Tavern, The Modern gibi New York’un ünlü restoranlarının da yer aldığı Danny Meyer’a ait Union Square Hospitality Group’un (USHG) bir parçası. New York’taki Madison Square Park’ta 2004 yılında açılan ilk Shake Shack’ten bu yana şehrin birçok noktasında ve ayrıca Florida’da Miami ve Coral Gables, Washington, DC, Connecticut’ta Westport ve New Haven, Pennsylvania’da Philadelphia ile Dubai ve Kuwait City gibi uluslararası adreslerde de Shake Shack’ler hizmet vermekte.