Günümüz dünyasında akıllı telefon modellerine hep bir yenisi ekleniyor. Bir çok akıllı telefon modeli ve markası teknolojiyle birlikte gelişiyor. Her bir akıllı telefon modelinin hep bir başkası alıyor. Almış olduğumuz akıllı telefon modelinin bir üstünün çıkmasıyla fiyatı da diğerine göre artıyor. Bu olanlar sonucunda ise nasıl bir telefon almalıyız? Talebimizi hangi akıllı telefon modeli ve hangi akıllı telefon fiyatı karşılar bunun cevabını arıyoruz…

Tabiki bu beklentileri karşılayacak bir çok telefon modeli bulabiliriz. Ancak günümüzde en çok satılan telefon markası tabiki de Huaweı. Peki Huaweı neden bu kadar çok talep görüyor? Elbette ki bir telefondan beklediğiniz her şeyi sunması ve akıllı telefon fiyatı olarak ta diğer cihazlara göre uygunluğuyla daha cazip bir cihaz haline geliyor.

Örneğin, 2018 yılının müthiş bir akıllı telefon modeli olan Huaweı y7 inanılmaz özellikleri ile dikkat çeken bir cihaz. Kamerasından, piksel çözünürlüğüne, ekran büyüklüğünden, parmak izi özelliğine kadar her şey en ince detayına kadar düşünülüp piyasaya sürülen güzel bir cihaz. Huaweı y7 5.9 inçlik büyük bir lcd ekran özelliğine sahip ve 1440 x 720 ekran çözünürlüğü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Yüz tanıma özelliği ile ekran kilidinin tek bakışla açılıyor olması ise diğer sevilen bir özelliği. 13 mp arka kamera harika çekimi sayesinde müthiş fotoğraflar çekerken, 8 mp ön kamerayla ise süper selfie’ler çekip güzel anların tadını çıkarabilirsiniz. Daha bir çok ön plana çıkan gelişmiş özellikleriyle birlikte Huaweı piyasada bir numara da kalacak gibi görülüyor.