WhatsApp Aero nedir?

  Bu yazıda “Whatsapp Aero neden indirilmeye değer” konusunu göreceksiniz. Whatsapp Aero hakkında bilmeniz gerekenler, bu modun bize iyi bir görünüm veren yepyeni bir kullanıcı arayüzü var. Aero modu sadece görünüşüyle ​​değil aynı zamanda performansıyla da ilgilidir. Bu modun kararlılığı, şu anda mevcut olan herhangi bir WhatsApp modunun çok ötesinde.

WhatsApp Plus, GB WhatsApp, YoWhatsApp, OGWhatsApp, Aero Whatsapp ve FM WhatsApp gibi uygulamalar, WhatsApp’ın değiştirilmiş sürümleridir. Uygulamalar üçüncü şahıslar tarafından geliştirilmektedir. WhatsApp’ın bu sürümlerini üçüncü taraf uygulamalardan indirmek ve kullanmak sizin sorumluluğunuzdadır.Sitemiz ihlallerden sorumlu tutulamaz ait Hizmet WhatsApp Şartları indirip üçüncü şahıs WhatsApp uygulamalarından kaynaklanan ve kullanım. 

Nelerdir Whatsapp Aero özellikleri?

Whatsapp Aero, Fouad modlarıyla hemen hemen aynı özelliklere sahiptir, ancak daha az hata ve hata içerir ve tüm özellikler harika çalışır. Ayrıca performansı mükemmel. Kullanıcı arayüzünün yeni görünümü, Aero WhatsApp’ı bu sefer gerçekten değerli kılan şeydir. O halde bu makaleyi sonuna kadar okuyun.

 • Yeni çekici kullanıcı arayüzü
 • Diğer WhatsApp modlarından daha hızlı performans
 • İçeride yerleşik Aero Tema mağazası
 • Binlerce tema ve çıkartma paketi
 • Tamamen Yasak Karşıtı WhatsApp modu
 • Ana ekran özelleştirmeleri
 • Diğer özelleştirmeler
 • Yerleşik kabin ile daha iyi gizlilik
 • Aero WhatsApp modunun diğer harika özellikleri

WhatsApp Aero’nun ayrıntılı özellikleri

Bu bölüm Aero WhatsApp özelliklerinin ayrıntılarını içerir. Bu özellikler hakkında her şeyi biliyorsanız, bu bölümü atlayabilirsiniz. İşte başlıyoruz. Yeni çekici kullanıcı arayüzü Aynı ve eski WhatsApp kullanıcı arayüzünden çok sıkıldık. Ancak Aero WhatsApp ile asıl iş, geliştirilmiş kullanıcı arayüzü ile yapılır. Yeni kullanıcı arayüzü tek kelimeyle harika. Eski kullanıcı arayüzünü seven birinin yenisini seveceğini sanmıyorum. Kontrol etmelisin. Bu kullanıcı arayüzü yalnızca Aero WhatsApp için yapılmıştır ve diğer WhatsApp modlarında ve resmi WhatsApp’ta mevcut değildir. Diğer WhatsApp modlarından daha hızlı performansBu sadece bir yorum değil, gerçek. Aero WhatsApp, şu anda internette mevcut olan herhangi bir WA modundan daha hızlıdır. Bildiğiniz gibi Whatsapp Aero Hazar Bozkurt tarafından geliştirildi. Fouad Mods ve YoWhatsApp’tan bile daha hızlı. En iyi performans WA modunu arıyorsanız Aero WhatsApp’a gidin. Binlerce tema ve çıkartma paketi Aero WhatsApp, çok sayıda tema ve çıkartma paketi bulabileceğiniz yeni bir Aero Tema mağazasına sahiptir. Ayrıca bu özellik yerleşiktir. Konuşma paketlerini soğutmak için çıkartma paketlerini indirebilir ve sohbetlerde kullanabilirsiniz. YoThemes’i Aero mağazasında da bulabilirsiniz. Tamamen Yasaklanma Karşıtı WhatsApp moduWhatsApp modlarını kullanırken yasaklama sorunlarıyla karşılaşmış olmalısınız, ancak Aero, WhatsApp’ı kullanmak için güvenli olacak ve en son yasak önleme sistemine sahip olacak. Aero WhatsApp kullanarak yasaklanmayacaksınız. WA modunuzu bugün değiştirin ve tüm özelliklerin keyfini çıkarın. WhatsApp Aero’nun en son sürümünü web sitemizden kolayca indirin. Aero WhatsApp modunun diğer harika özellikleri Özelleştirmeler Aero WhatsApp’ın birçok özelleştirme özelliği vardır. Ana ekran simgelerini ve ayrıca bildirim simgelerini özelleştirebilirsiniz. WhatsApp kişi durumlarınız özelleştirilebilir, böylece herhangi bir WA kişiniz için özel bir durum kullanabilirsiniz. Gizli özellikler

 • Bir mesajı kopyalarken tarih ve saati gizleyebilirsiniz.
 • Yönlendirme etiketi Aero WhatsApp kullanılarak gizlenebilir.
 • İkinci onay işaretlerini ve mavi onay işaretlerini gizleyebilirsiniz.

Ekstra özellikler

 • Aero WhatsApp’ta soyunma gibi bir özellik mevcuttur, böylece ekstra bir kilitleme uygulaması kullanmadan sohbetlerinizi kilitleyebilirsiniz.
 • Birisi bir mesajı veya durumu sildiğinde kullanılan iptal mesajı ve durum özellikleri de görülebilir.
 • Aero WhatsApp, güvenlik sisteminin yanı sıra daha iyi gizlilik seçeneklerine sahiptir.
 • Aero WhatsApp’ta verileri geri yükleyebilir ve geri yükleyebiliriz.
 • Aero WhatsApp, çok sayıda resim ve yüksek kaliteli video göndermek için WA kullananlar için idealdir.

 

WhatsApp Aero Sürüm Bilgisi

Sürüm : En son

Dosya Boyutu: 66 MB

Sistem: Android 4.0 ve üzeri cihazlarda çalışır

Güncellendi: 1 gün önce

Önemli Not: Daha önce banlandıysanız

 1.  Lütfen Sohbetlerinizi Yedekleyin (Ayarlar> Sohbetler> Sohbetleri Yedekleyin)
 2. Önceden yüklenmiş Whatsapp Aero’yu kaldırın.
 3. Aero WhatsApp’ın en son sürümünü indirin.
 4. Aero WhatsApp’ın en son sürümünü yükleyin ve Numaranızı Yeniden Doğrulayın.

↓↓ İNDİR ↓↓

Whatsapp Aero İndir