Yandex Toloka ile Para Kazanma

Yandex Toloka ile Para Kazanma

Yandex Toloka ile Para Kazanmak

Yandex tolaka ile para kazanmak, oldukça meşhur olan para kazanma fikirleri arasındadır. Özellikle görev yap para kazan tarzı uygulamalarla vakit geçirmeyi seven ve buradan para kazanmak isteyenler için harika bir uygulamadır. Yandex toloka ile ayda 30 dolara kadar kazanç sağlamak mümkündür. Üstelik size verilen sıra dışı ve zor görevleri yerine getirerek 1-3 dolar arası bir kazanç da elde edebiliyorsunuz. Peki yandex toloka ile nasıl para kazanılır, yandex toloka para kazandırıyor mu, hepsi ve daha fazlası bu içerikte sizleri bekliyor olacak.

Yandex Toloka Nedir Ne İşe Yarar?

Yandex Toloka, Yandex arama motorunun geliştirilmesi için küçük birkaç görev veren uygulamadır. Örneğin, bazı sitelerde verilen bilgilerin doğruluğunu tespit etme, ses kayıtlarını inceleme gibi basit birkaç görev verilmekte ve bu görevlerin doğruluğu incelenmektedir. Yandex toloka her bir görev için, görevin ortalama yapılma süresine göre ücret ödemektedir. Bazı görevler için 1 cent öderken, bazı görevler için 5 cent hatta 10 cent dahi ödenebiliyor. Görevler genelde 5 ila 10 dakikada tamamlanıyor.

Yandex Toloka Kimler Yapabilir?

Yandex Toloka’yı her yaş grubundan insan rahatlıkla yapabilir ve Toloka sayesinde gelir elde edebilir. Bu görevlerde oldukça yüksek miktarda para kazanma şansı bulunmaktadır. Bazı görevlerde 1 doları dahi geçebilen ücretler alınabiliyor. Fakat Toloka, ek iş olarak değerlendirilmeli ve günde 20-30 dakikadan fazla vakit ayrılmamalıdır.

Yandex Toloka’dan Ne Kadar Para Kazanılır?

Yandex toloka’dan kazanabileceğiniz miktar, görevlerle ne kadar uğraştığınıza bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Örneğin günde ortalama 1 saat görev yapan biri yaklaşık olarak 1 dolar para kazanırken, Günde 3-4 saat boyunca görevlerle uğraşan biri günde 3-5 dolar civarı para kazanabilmektedir.

Yandex Toloka Ödeme Yöntemleri ve Para Çekme Limiti

Yandex Toloka’dan kazandığınız parayı çekebilmek için, webmoney, skrill ve paypal gibi ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. Para çekme limiti, her ödeme yöntemine göre değişiklik gösteriyor. Kimi ödeme yöntemlerinde 1 dolara ulaştığınızda para çekebilirken, kimi ödeme yöntemlerinde ise 100 dolarlık bir ödeme yöntemi talep edilebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet Başla