Yorum Yaparak Para Kazanma

Yorum Yaparak Para Kazanma

Yorum Yaparak Para Kazanma

Yorum yaparak para kazanma nedir? Dünya üzerinde pek çok işletme bulunmakta ve bu işletmelerin Google’da kayıtları bulunmaktadır. Google’da kaydı olan bu işletmelerin puanları, işletme sahipleri için çok önemlidir. Zira insanlar bu puanlara göre işletmeye giriş yapmakta ve dikkate almaktadır. Google’daki puanlar tamamen yorum yapılarak elde edildiği için, puanın düşmesi veya yükselmesi içinde yorum gerekmektedir. İşte yorum yaparak para kazanma işi de tam olarak burada devreye giriyor. İşletmeleri arıyor veya mesaj atıyor bu şekilde puanlarını yükseltiyorsunuz.

Yorum Yaparak Kimler Para Kazanabilir?

Genç yaşlı fark etmeksizin herkes yorum yaparak, yaptırarak para kazanabilir. İşlem tamamen basit ve hızlı bir şekilde ilerlemektedir.

Yorum Yaparak Nasıl Para Kazanırım?

Yorum yaparak para kazanabilmek için öncelikle Google’da puanı düşük olan işletmeleri bulmanız gerekmektedir. Puanı düşük olan işletmeler çok önemlidir, zira sadece bu işletmelerin puanını yükseltebiliriz. İnternet üzerinde çevrenizdeki işletmeleri araştırabilir ve puanı düşük olan işletmeleri rahatlıkla bulup puanlarını artırabilirsiniz.

İşletmeleri Arayın

  • Puanı düşük olan işletmeleri arayın ve puanlarını yükseltmek istediğinizi belirtin.
  • İşletme sahiplerine işi detaylı bir şekilde anlatmaya çalışın.
  • Her 10 yorum için 50 TL isteyin.
  • Bazı işletmelerin puanlarını yükseltmek için çok fazla puan atmak gerekebilir.
  • Örneğin puanı 3 olan bir işletme toplam 300 adet yorum almışsa, puanı 4,5’a taşımak için 200 adet civarı yorum gerekir.
  • Bunu 1000 TL-1500 TL gibi rakamlara rahatlıkla yapabilirsiniz.

Nasıl Yorum Yapacağım?

Yorum yapmak için Google hesabı açmanız gerekmektedir. Google hesaplarını açıp, kaydedip yorum yapacaksınız.  Bu işi yapan internet siteleri de var, onlardan hazır açık hesap satın alabilirsiniz. Genelde hesaplar 1 TL gibi çok düşük rakamlara satılmaktadır.

Kaç Para Kazanırım?

Kazanacağınız gelir, kaç işletme hesabıyla iletişime geçtiğinize bağlı olarak değişkenlik gösterir. Örnek verecek olursak, 10 tane işletmeyle iletişime geçip yorum attığınızda çok ciddi paralar kazanabilirsiniz. Yani her şey tamamen size bağlı.

  • Bu iş için ayıracağınız emek çok az. Örneğin 50 tane yorum yapmak sadece 2 saatinizi alır ve karşılığında 200 TL’yi dahi geçebilen ücretler alabilirsiniz.
  • Yüzlerce yorum yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Sadece işletmelerle konuşup iletişime geçin.

Bu İşi Yapanlarla İletişime Geçin ve Para Kazanın

Yorum yaparak para kazanmak için bu işi yapanlarla da iletişime geçebilirsiniz. İşletmelere yorum yapan kişiler de yorumları hazırlamak için elemana ihtiyaçları var. Sizlerde yorum hazırlayabilir ve para kazanabilirsiniz.

  • 20 kelimelik bir yorum için ortalama 0,50 TL ödeniyor, günde 100 adet yorum yazsanız 50 TL alıyorsunuz.
  • Bazen yüzlerce yorum gerekebilir, bu yorum siparişlerini alarak ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Yorum Yaparak Para Kazanabileceğiniz Siteler

Yorum işi alabileceğiniz websiteleri aşağıda verilmiştir. Bu sitelerle iletişime geçerek çok ciddi gelir elde edebilrisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet Başla